Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

I urodziny polskiego Grepolis – wielka promocja!!!

grepolis4.png

Cześć.

Już dziś, 17 lutego mamy okazję obchodzić pierwsze urodziny Grepolis. Wiedzą to na pewno wszyscy grący w niniejszą grę, gdyż team już wczoraj poinformował Ich, o promocji którą ogłoszone z tej okazji. Nie będą to już dary od Demeter, którą uważaliśmy za chojną gdy wręczała 50% złota więcej. To będzie dar od wszystkich bogów! 100% złota więcej!. Cytuję post mamusi Grepolis Aphrodite

Huhu drodzy gracze!

Już przeszło rok odkrywacie tajemnice i podbijacie morza Grepolis. Wiele się zmieniło w tym czasie i jeszcze więcej się zmieni. Mężnie stawialiście czoła przeciwnością i pomagaliście w kreowaniu Grepolis, zgłaszając nam swoje uwagi i wyłapując błędy. To niesamowite jak szybko czas leci, tym bardziej cieszymy się że wciąż jesteście z nami. Z okazji pierwszych urodzin, Team Grepolis chciał by życzyć wszystkim wytrwałości i samych sukcesów, zarówno w grze jak i w życiu codziennym. Mamy nadzieję, że jeszcze długo wszyscy będziemy się dobrze bawić grając w Grepolis.

Aby uczcić ten szczególny dzień przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. Już wkrótce będzie można zakupić o 100% więcej złota.

Postanowiliśmy również w sposób szczególny wyróżnić jednego z finalistów konkursów jakie obecnie trwają na forum. Oprócz przewidzianych nagród do zdobycia będą nagrody rzeczowe, tj. koszulki, kalendarze InnoGames, a nawet uwaga! wyjazd na zbliżający się zlot Teamów InnoGames.
Macie jeszcze szanse wykazać się w trzech, wciąż trwających konkursach!

Wszystkiego najlepszego życzy Team Grepolis! undefined

Podsumowując nadarza się niezwykle korzystna sytuacja do zakupu monet.

TaKeT

2 Responses

Zostaw komentarz