Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kapi Hospital i konto premium

3Darmowe konto premium w szpitalnej grze – Kapi Hospital? Tak, teraz to możliwe. Otóż Kapi Hospital jako jedna z pierwszych gier Upjers udostępnia fukcję darmowego konta premium. Warunki? A tak, mianowicie konto premium przyznawane jest po postawieniu 5-ciu budynków, nieważne czy będą to gabinety zabiegowe, rentgeny czy może gabinety usg. Musi być pięć gabinetów.

Tak też było w moim przypadku. Dzisiaj kupiłem monety, wymieniłem je na gotówkę i kupiłem rentgen i gabinet zabiegowy. Natychmiast po postawieniu, do mojej skrzynki odbiorczej trafiła wiadomość o następującej treści:

Policzyliśmy po raz kolejny i własnym oczom nie wierzymy! Zgadza się! Posiadasz już minimum pięć gabinetów zabiegowych, w których troszczysz się o zdrowie swoich pacjentów! Twoje imponujące postępy zasługują również na wyjątkowe wyróżnienie – 14 dni konta premium natychmiast i za darmo! Juhu! Jeżeli posiadasz już konto premium, to zostanie ono przedłużone o dwa tygodnie.

Konto premium posiada kilka ciekawych i funkcjonalnych usprawnień.

- najeżdżając kursorem na pacjenta wyświetlą się informacje dotyczące chorób danego pacjenta, bieżących leczeń i wskaźnik zadowolenia pacjenta
– automatyczne rozpoczęcie dalszego leczenia wielu chorób w jednym gabinecie
– możesz zakupić pojazd, za pomocą którego dostaniesz się w każdy dzień tygodnia do Złamkowa
– w centrum badawczym możesz zatrudnić turbo-sprzątaczkę
– możliwy jest też zakup hali / holu, w której /  w którym będą czekać dodatkowi pacjenci
– możliwość zakupu trzeciego piętra ( z pojazdem)

Konto premium kosztuje 40 monet, użytkownik sam je przedłuża. Monety mogą być wykorzystane do zakupu biletów autobusowych lub poszczególnych przedmiotów dekoracyjnych i poszczególnych czynności|działań. Natomiast sprzedaż monet innym graczom nie jest możliwa. Natomiast w banku możesz wymienić monety na hospitalary.

Zostaw komentarz