Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Katarowice

11Do Katarowic możesz udać się za pomocą wózka inwalidzkiego umieszczonego w prawym dolnym rogu panelu gry. W przypadku konta premium, zamiast wózka inwalidzkiego znajdzie się kupiony przez Ciebie w autokomisie w Złamkowie pojazd.

  • Apteka Szałpiguł

Tutaj możesz zakupić wszystkie potrzebne leki do twego szpitala. Kliknij na lekarstwo i przeciągnij je do pojemnika, pojawi się okienko do wpisania ilości sztuk. Wpisz potrzebną ci ilość, zatwierdź. Aby zapłacić kliknij na okrągłą monetkę obok kasy fiskalnej.

  • Hurtownia G. Rypa

Tutaj możesz zakupić mniej potrzebne leki do twego szpitala. Kliknij na lekarstwo i przeciągnij je do pojemnika, pojawi się okienko do wpisania ilości sztuk. Wpisz potrzebną ci ilość, zatwierdź. Aby zapłacić kliknij na okrągłą monetkę obok kasy fiskalnej.

  • Ratusz

W ratuszu możesz poprzeglądać statystyki poprzez różne kryteria. Możesz przeglądać profile graczy ze względu na punkty, gotówkę, związek lekarzy i wiele innych kryteriów.

  • Przystanek autobusowy

Z przystanku autobusowego w Katarowicach w każdą środę i sobotę odjeżdża autobus do Złamkowa. W celu rozpoczęcia podróży kliknij na autobus jak tylko podjedzie na przystanek. Jeżeli nie przepadasz za środkami komunikacji publicznej i pozwala Ci na to wypchany portfel kapitalisty, to możesz aktywować sobie konto premium i zakupić wypasioną brykę, aby jeździć do Złamkowa swoim własnym pojazdem kiedy Ci się tylko rzewnie podoba. Inną możliwością podróży w pozostałe dni tygodnia jest wykupienie biletu autobusowego:całodobowego za cenę 2 monet lub tygodniowego za 8 monet, który umożliwia Ci podróż do Złamkowa w pięć dowolnie wybranych dni tygodnia. Pamiętaj jednakże drogi Doktorze, że bilet jest ważny każdorazowo do godziny 23:59:59 w ten dzień, w którym zacząłeś go używać.

  • Ogłoszenia drobne M. Gafon

U M. Gafona możesz wykupić tanie ogłoszenie, które zobaczą wszyscy w całej miejscowości Kapi Hospital. Pamiętaj, aby nie łamało regulaminu, bo zostanie usunięte, a ty możesz zostać ukarany przez support.

  • Panienka z okienka

Tutaj możesz zakupić drobne prezenty dla znajomych.

  • Giełda pacjentów

Targ, na którym możesz zakupić dodatkowych pacjentów.

Zostaw komentarz