Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Międzynarodowy konkurs na trailer promujący Plemiona !!!

plemiona_rycerz4_100100

Hej!

Sprawdzając e-maila zobaczyłem, że mam wiadomość od InnoGames.  Mianowicie ogłoszono konkurs na najlepszy trailer o Plemionach. Konkurs o tyle atrakcyjny że pierwszą nagrodą jest konsola Nintendo 3DS ( jeśli dobrze piszę) oraz 10 000 Punktów  Premium. Nie materialną oczywiście satysfakcją jest też świadomość że na reklamach TV puszczają mój filmik. Przeczytajcie sami wpis Bryffta:

Drodzy Gracze

Witajcie w naszym pierwszym międzynarodowym konkursie! InnoGames przedstawia Wam „Konkurs Trailerowy„. Do wygrania nowa konsola Nintendo 3DS oraz certyfikat zwycięzcy i inne nagrody. Czytaj dalej!

O co chodzi?
Uznaliśmy, że Plemiona potrzebują filmowego trailera. Chcemy więc zobaczyć co ci, którzy znają grę najlepiej (Wy!) mają w tej kwestii do pokazania. Co najbardziej chcielibyście zaprezentować innym? Jak przedstawić strategię, pracę zespołową, drogę ku potędze? Staniecie się scenarzystami, reżyserami i kompozytorami – zdecydujecie sami o wszystkim.

Czekamy na Wasze produkcje od 20 lutego (od północy) aż do 3 kwietnia (do 23:59). Nie spóźnijcie się, ponieważ 3 kwietnia to ostateczna data!

Wskazówki i wymagania
Trailery, które nie będą zgodne z poniższymi wytycznymi nie będą mogły zostać ocenione.

Twój trailer musi…

 • trwać od 15 do 45 sekund, nie można przekroczyć tych granic.
 • być w rozdzielczości przynajmniej 320×240. Najlepiej w 640×480.
 • zawierać tylko skomponowaną przez samego siebie muzykę, albo muzykę dostępną na licencji pozwalającej na jej darmowe dowolne wykorzystanie w jakimkolwiek celu.
 • przedstawiać przynajmniej w 50% zawartość gry – reszta zależy od Was.
 • być w języku angielskim. To dotyczy w całości zarówno głosu jak i wszelkich tekstów.

Trailer nie może…

 • zawierać muzyki, klipów filmowych ani obrazów strzeżonych prawami autorskimi.
 • zawierać treści odrażających, skrajnych politycznie czy społecznie, przedstawiać elementów nagości czy w w inny sposób nieodpowiednich.

Inne:

 • Biorąc udział w konkursie potwierdzasz, że Twój film może być dowolnie użyty przez InnoGames GmbH w ramach telewizji i Internetu. Zgadzasz się także, by film był poprawiany i optymalizowany. Zwycięzca będzie musiał przesłać InnoGames GmbH surowy, nieobroniony materiał.
 • Możesz używać własnych grafik a także wszystkich innych materiałów dostępnych w ramach konkursu, oraz wszelkiej zawartości gry.

Jak wziąć udział?
Stwórz film i upewnij się, że spełnia warunki podane wyżej. Jeżeli będziesz zadowolony(a) ze swojego dzieła, umieść je na YouTube z następującymi słowami kluczowymi (tagami): Tribal Wars, Tribalwars, Die Stämme, Wars, Tribal.
Wszystko się zgadza? Wyślij link na email bryfft@plemiona.pl z tematem „Konkurs Trailerowy”. Zadbamy o to, by umieścić go w liście przyjętych zgłoszeń. Pamiętaj, że zamieszczenie trailera na YouTube jest z Twojej strony prawnym potwierdzeniem, że film nie zawiera żadnych elementów niezgodnych z prawem i konkursowymi wytycznymi.

Jak wygrać?
Najlepsze trailery zostaną wybrane w naszym biurze przez zespół pięciu sędziów: product managera Plemion, dwóch dyrektorów firmy, szefa marketingu oraz managera Public Relations. Ocenią oni każdą propozycję przyznając punkty (od 1 do 5). Wybrane trailery zostaną następnie upublicznione. Ostateczna kolejność zwycięzców zostanie określona w drodze międzynarodowego głosowania, w którym wziąć udział będzie mógł każdy gracz.

Głosowanie rozpocznie się 6 kwietnia i będzie otwarte do 10 kwietnia (do 23:59).

Możesz także zostać zwycięzcą na szczeblu lokalnym. Tutaj o zwycięzcach zdecyduje obsługa gry, używając tych samych zasad, jednak bez ogólnego głosowania.

Lista zwycięzców będzie ogłoszona w środę, 13 kwietnia.

Co mogę wygrać?

Nagrody główne dla zwyciezców wybranych w międzynarodowym głosowaniu:

 • 1 miejsce. Certyfikat zwycięzcy konkursu InnoGames wraz z opisem, Nintendo 3DS, 10000 Punktów Premium oraz oczywiście pewność, że Twój trailer będzie umieszczony w różnych miejscach, w ramach kampanii reklamowej, wraz z naszym drugim nadchodzącym profesjonalnym trailerem.
 • 2 miejsce. 7000 PP, T-shirt Plemion z Twoim nickiem, brelok, kubek i zamieszczenie na oficjalnym kanale Plemion na YouTube.
 • 3 miejsce. 6000 PP, plemienna koszulka z nickiem, kubek i zamieszczenie na oficjalnym kanale Plemion na YouTube.
 • 4 i 5 miejsce. 4500 PP, plemienna koszulka z nickiem, brelok i zamieszczenie na oficjalnym kanale Plemion na YouTube.
 • 6 do 10 miejsce. 3500 PP, T-shirt plemienny i zamieszczenie na oficjalnym kanale Plemion na YouTube.

Jak już wspomniano, pewne nagrody zostaną także przyznane przez team w ramach poszczególnych wersji językowych. Na tym szczeblu nie ma jednak pierwszego miejsca – zwycięzca z międzynarodowego głosowania jest zwycięzcą wszędzie.

Nagrody dla zwycięzców szczebla lokalnego:

 • 2 i 3 miejsce. 3500 PP
 • 4 i 5 miejsce. 2500 PP
 • 6 do 10 miejsce. 1500 PP

Czekamy z niecierpliwością na Waszą twórczość. Nie wahajcie się napisać do supportu w razie jakichkolwiek wątpliwości!

Powodzenia,
Bartek
InnoGames GmbH

PS Dyskusja

TaKeT

grafika umieszczona w celach informacyjnych

Zostaw komentarz