Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Start gry i już wykryty błąd

2Dzisiaj po powrocie do domu, ucieszyłem się gdyż wystartowała polska wersja gry Kapi Hospital. Pospiesznie zrobiłem konto, dodam, że cały czas korzystałem z przeglądarki Google Chrome. Nick Dawid był wolny, wpisałem emaila, hasło i potwierdziłem tę akcję.

Pierwszy błąd jaki natrafiłem to to, że podczas rejestracji pojawił się komunikat o tym, że konto z takimi danymi istnieje, a za chwilę logując się ponownie za pomocą tych danych, normalnie się zalogowałem.

Drugi błąd to biała pustka w centrum gry. Otóż górna belka gry i lewa półka całkowicie się załadowały, a środek gry był biały i nie była to wina łącza internetowego. Jako, że zawsze mam w systemie drugą przeglądarkę, za pomocą Mozilli Firefox się zalogowałem, biała pustka znikła, dziwne było natomiast to, że półka w magiczny sposób przeskoczyła na prawą stronę …

8 Responses

  1. Dziwi mnie to że upjers zdecydowało się wypuścić wersję z błędami. Przypomina mi się podobna sytuacja kiedy na polskim rynku pojawiła się gra shakes i fidget z dziwnymi znaczkami zamiast polskich liter i czasem trzeba się było domyślać co jest napisane.

  2. andrzej

    Pierwszy błąd jaki natrafiłem to to, że podczas rejestracji pojawił się komunikat o tym, że konto z takimi danymi istnieje, a za chwilę logując się ponownie za pomocą tych danych, normalnie się zalogowałem. ( ja również )

Zostaw komentarz