Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Związek lekarzy

3Witam!
W tym artykule opiszę trochę o Związku Lekarzy (ZL). Znajduje się on w zachodniej części Katarowic. Możesz do niego dołączyć już od 1 poziomu w grze :).Członkostwo w Związku Lekarza umożliwia Tobie w pierwszej linii rozmowę z innymi doktorami. W siedzibie masz aż 3 drogi do wyboru :P (cytaty z pomocy w grze)

„Na partnerze u Portiera znajdziesz listę istniejących na dany dzień Związków lekarzy. Kliknij na nazwę związku, która najbardziej przykuła Twoją uwagę, aby przejść do strony, na której dany związek prezentuje się opinii publicznej. Znajdziesz tam między innymi opis związku, datę jego założenia, listę członków oraz możliwość niezwłocznego złożenia podania o członkostwo. W tym celu wybierz opcję „Wniosek” i wpisz w przewidzianym polu, dlaczego chciałbyś zostać członkiem akurat tego związku. Im bardziej przekonujący, porywający i zabawny będzie twój wniosek, tym większe szanse przyjęcie do wymarzonego związku lekarzy.”

„Na pierwszym piętrze znajduje się Biuro konkursowe. Możesz w nim brać udział w konkursach dostarczając wymagane na dany konkurs produkty. Produkty, których nie znajdziesz w sklepach (takie jak płatki małżowiny usznej i inne „bezużyteczne” części ciała;), otrzymasz dzięki składkomobilowi (patrz poniżej).”
„Na drugim piętrze znajdziesz możliwość założenia własnego związku lekarzy, co kosztuje jednorazowo 10 monet.
Jako przewodniczący związku lekarzy masz możliwość mianowania własnego zastępcy, ustalania i zmiany opisu związku, wysyłania wiadomości do wszystkich członków związku, wspólnego budowania Cudu świata, korzystania z shoutboxu, sprawdzania aktualnych statystyk oraz last but not least – wymiany zdań z kolegami po fachu na temat najnowszych osiągnięć w świecie medycyny. Jednym słowem – związek lekarzy jest idealnym miejscem do zadzierzgnięcia, pielęgnowania i pogłębiania kontaktów socjalnych, do wzajemnej pomocy przy zarządzaniu skierowaniami ciężko chorych pacjentów i wznoszenia ręka w rękę kolejnego Cudu świata! W związku lekarzy można ponadto brać udział w konkursach wraz z pozostałymi członkami gildii. Wskazówka: Im szybciej zaczniesz gromadzić produkty ze składkomobilu, tym lepiej!”

Rafał

Zostaw komentarz