Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Nowa gra – Torpia

Tak to już niedługo, nie niedługo tylko jutro! Tak jutro tj. 9 marca 2011 roku rusza najświeższa gra firmy Upjers – Torpia!

Torpia jest darmową grą na przeglądarkę internetową nie wymagającą instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania łączącą elementy gry strategicznej, fantasy, oraz symulacji gospodarczej. Akcja osadzona jest historycznie w czasach średniowiecza. Niezależnie od wieku każdy gracz znajdzie w Torpi to co serce fana gier fantasy najbardziej pożąda: ogromną dawkę akcji, rozrywki oraz pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów wątek gry.

W odróżnieniu od innych znanych gier na przeglądarki internetowe, których akcja rozgrywa się w scenografi średniowiecza, Torpię cechuje jej wyjątkowy scenariusz. Dwie przeciwstawne i wrogie sobie frakcje paradoksalnie znajdują się na jednej stronie medalu i ich działania są od siebie uzależnione. Bez kooperacji w Torpi nie osiągnie się nic. Dlatego też Bractwa są ważnym środkiem prowadzącym do celu gry i skupiającą graczy obu stron. Tylko w ten sposób można w Torpi zwyciężyć, dzięki współpracy i kooperacji z innymi! Zgoda buduje, niezgoda rujnuje!

5 Responses

  1. Drodzy gracze Torpi, przedstawię wam ważny komunikat od supportu:

    Drodzy Torpianie!

    Gracz o nazwie konta Komunikat, próbuje wyłudzić od Was login i hasło dostępu do Waszych kont. Przypominamy, że ani support, ani administracja gry, NIGDY nie zapyta Was o dane dostępu i w tym wypadku macie do czynienia z oszustem. W przyszłości prosimy w podobnych sprawach zwracać się bezpośrednio do supportu gry. Z pozdrowieniami Zespół Upjers

Zostaw komentarz