Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wywiad z GrassVerge – moderatorką forum

wolnifarmerzyCześć :)
Ostatnio coś mnie natknęło to przeprowadzenia wywiadu z GrassVerge – moderatorką forum WF. Z wywiadu możecie się wiele dowiedzieć :P, więc zapraszam do lektury

 1. Jak długo grasz w WF?
  Zaczęłam grę zaraz po starcie pierwszego polskiego serwera (pamiętam, że miał wystartować o 15, ale było 40 minut opóźnienia i musieliśmy czekać tyle w niepewności :D ).
 2. Jak zostałaś moderatorką?
  Wszystko miało swoje początki w grze Zielone Imperium. Przed WF grałam w ZI i przesiadywałam na forum. Zaczęłam zabawę w gazetkę jako redaktorka ZI – Times (teraz nazwa gazetki to Zielona Farma). Gdy wystartowali Wolni Farmerzy zaproponowano mi objęcie funkcji Moderatora Globalnego. Jako, że zakocham się w tej grze od pierwszego wejrzenia ;), rzuciłam ZI i przyjęłam propozycję bez zastanowienia.
 3. Jak długo jesteś moderatorką?
  Od początku startu gry i forum. Sporo czasu już minęło. :)
 4. Czy praca moderatora jest łatwa?
  Czasochłonna. Ale gdy sprawia wiele przyjemności, powiedzmy, że jakoś się układa.
 5. Jak wygląda Twoja współpraca z innymi moderatorami?
  Bardzo dobrze się dogadujemy i świetnie nam się współpracuje. Mamy wyjątkowo zgraną ekipę, nie zamieniłabym jej za żadne skarby świata. Dosłownie! :)
 6. Czemu zrezygnowałaś z funkcji redaktora Zielonej Farmy?
  Redaktor i moderator -> to stanowiska, które wymagają sporo nakładu czasowego i zaangażowania. Jakoś dawałam radę pogodzić je przez ten czas, ale gdy dochodzą studia i praca, jest ciężej. Odeszłam z żalem, ale uświadomiłam sobie, że nie będę już w stanie łączyć tylu zajęć. Przede wszystkim nie chciałam wykonywać obowiązków na siłę, na szybko. Doszłam do wniosku, że moje miejsce może zająć osoba, która zajmie się redagowaniem z oddaniem, i która będzie miała na to czas.
 7. W jakie inne gry grasz? Chodzi o firmę Upjers
  Grałam w ZI, z ciekawości zarejestrowałam się w grach Zagubiona Wyspa i Kapi Hospital… Ale po co ja tam jestem potrzebna, tu na farmie i na forum mi wystarczy zajęć. :) Generalnie nie jestem „multigraczem”, nie mam na to czasu.
 8. Czy czytałaś kiedyś nasz serwis i jak Ci się on podoba?
  Fajnie, że dbacie, aby reszta świata usłyszała o Wolnych Farmerach. Powodzenia.
 9. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić?
  Wszystkich graczy WF.

Dziękuję za udzielenie wywiadu

Rafał

1 Response

Zostaw komentarz