Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

5 pytanie o Kapi Hospital

kapi-konkurs_a

 

Czas na piąte konkursowe pytanko;

 

Ile możemy zbudować gabinetów na ilu piętrach nie posiadając Konta Premium?

Zakładamy że budujemy w rzędzie poziomym 5 gabinetów, o wysokości pionowej 3 pola.

 

Podsumowując przed 5 pytaniem Chloe ma 16 punktów, ponieważ poprawnie odpowiedziała na wszystkie 4 pytania, a Andrzej jest członkiem teamu, co wyklucza go z udziału w konkursie.

 

Odpowiadajcie

 

TaKeT

20 Responses

 1. To ile zbudujemy zależy od projektu kliniki. Może zmieścić się 6, a może 14.. :P

  To pytanie jest niezrozumiałe. Dodam, że bez KP można posiadać maksymalnie 3 piętra.

 2. TaKeT (Plemiona)

  Chyba szanowna użytkowiczka nie doczytała :D. Napisałem że zakładamy zmieszczenie w każdym rzędzie poziomym 5 gabinetów o wysokości pionowej 3 pola. Teraz powinnaś wiedzieć. :D PS. Usunąłem te Twoje nadprogramowe commenty

 3. TaKeT (Plemiona)

  Pani droga pytanie przeczyta Ile razem gabinetów na ilu piętrach razem na wszystkich piętrach

 4. Dalej to pytanie jest do niczego.
  Podkreślam, że nie biorę udziału w konkursie ;)
  Bez konta premium można mieć max 3 piętra.
  Na długości zmieści się 5 gabinetów [zabiegowy/ekg/psychoterapia] oraz 1 stomatologia/
  Na jednym piętrze zmieści się 15 gabinetów + 2 stomatologie [wysokość 4 szerokość 2] co daje nam 17 gabinetów x 3 piętra = 51 gabinetów i 3 wolne kratki na ozdobę zajmująca 1×1.
  Odniosłam wrażenie że pytający dokładnie nie zna wymiarów pomieszczeń ;)

 5. TaKeT (Plemiona)

  Niestety nie codeinka, ponieważ łatwo zobaczyć że można zbudować 3 gab. zabiegowe i 2 rentgeny i nie zostają nam wolne pola. Tak trudno poszperać trochę na forum lub sprawdzić… ja nie napisałem że 5 takich samych gabinetów :D Przyjmuje odpowiedź Chloe bo faktycznie zmieści się nam 15 gabintetów… więc dostajesz kolejne 4 punkty… pytanie nie było złe, trochę niefortunnie je skonstruowałem.

  1. Nigdzie nie napisałeś że nie mają zostawać wolne pola :) – każdy to pytanie może zinterpretować jak chce.
   Więc moja odpowiedź była tak samo dobra jak Chloe – a że chcesz wyjść z twarzą z nieodpowiednio zadanego pytania to już inna sprawa :)

  1. Tak, mam – i jako moderator na oficjalnym forum gry Kapi Hospital nie akceptuje regulaminu tego konkursu ponieważ łamie on regulamin gry.

 6. TaKeT (Plemiona)

  Codeinka, a dokładniej którego punktu regulaminu? Konkurs nie jest sponosorowany przez Upjers, nagrodód nei daje Upjers, eZiny.net nie są projektem sponsorowanym ( a nawet wspieranym) przez Upjers więc o co chodzi ja się pytam? To nasz portalowy konkurs. A właśnie na oficjalnym forum KH mamy w FAQ wzór ,,idealnego szpitala”, po za tym ja nie mówiłem że ma nie być wolnego miejsca, co to kogo obchodzi? Pytanie jest: Ile gab. o wym. 3 (wysokość) zmieści się na 3 piętrach szpitala. Nikt tu nikogo nie pytał o to czy zostaną wolne pola czy nie. Poza tym powołując się na regulamin niniejszego konkursu: Ostateczna interpretacja należy do teamu eZiny.net. Przykro mi eZiny nie są podstroną podlegającą pod moderator oficjalnego, jedynego słusznego itp. itd. forum KH. :D

 7. Jest dokładnie tak jak mówi taket, eziny to projekt niekomercyjny prowadzony przez fanow. @codeinka, cenimy twoje zdanie jako moderatora, jednak nie masz żadnej mocy narzucania nam swojego punktu widzenia.

 8. TaKeT (Plemiona)

  Jakie? Wskaż konkretne przykłady my nie detektywi nie będziemy dedukować, po za tym co do tego że : ,,nie chcę się przyznać że popełniłem błąd w pisaniu pytania” napisałem kilka commentów wcześniej że trochę niefortunnie skonstruowałem to pytanie. Czytamy, czytamy… a propos; Wasz team też nie uważał jak na żywca wklejał regulamin forum KH z Torpi.

  1. Skoro jesteś takim ignorantem, że organizujesz konkurs z wiedzy o grze nie znając jej regulaminu to sobie sam szukaj :) Nie mam obowiązku Ci mówić – nie jestem tutaj modem ^^’
   Co do wspierania przez Upjers – z informacji, które posiadam – to, że wygraliście konkurs nie oznacza, że jesteście przez nich wspierani. I tak linku do waszego serwisu na forum umieścić nie możecie – a to oznacza tylko jedno! :)
   Miłego wieczorka

 9. TaKeT (Plemiona)

  Regulaminy gier upjers są prawie identyczne więc po przeczytaniu jednego nie będę czytał następnych bo tam się tylko nazwa zmienia…
  Nigdy nie byliśmy i póki co nie chcemy być wspierani przez żadną z firm, bo jesteśmy portalem liberalnym – zawsze będziemy pisać o wadach, nigdy pod czyjeś dyktando. Zamykam temat bo się spamik zrobił a szanowną Panią moderatorkę jedynego słusznego, oficjalnego itd. itp. zapraszam w razie wątów na gg 24284048 jutro w godzinach 20.30 – 21.30. Jestem gotów przedstawić Pani wszystkie argumenty na słuszność swego postępowania. Co do linku na forum – nie potrzeba go nam