Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Podpowiedź

goblinWielkimi krokami zbliża się zakończenie konkursu. Dlatego aby poprawić wam humory i zaostrzyć konkurencję o pierwsze miejsca zaserwujemy wam coś specjalnego.

28.04.2011 KONKURS ZAKOŃCZONY:

AKTUALIZACJA: Jak wszyscy widzą mamy dwóch faworytów. Obaj zawodnicy mają po 3 punkty i mogą zająć ex aequo pierwsze i drugie miejsce. W związku z tym fundator nagród firma Can’t Stop Games zadecydował, że w przypadku remisu zwycięzcy dostaną do podziału między siebie 400 Gleemerów! Jednakże w związku z tym, że pula nagród znacznie się zwiększyła musimy zaostrzyć reguły i na udzielenie odpowiedzi w ostatniej rundzie będziecie mniej czasu, bo tylko… 2 godziny!

Czyli podsumowując. W czwartek 28.04.2011 po godzinie 18:00 zostanie opublikowane pięć pytań po 0,5 ptk każde. Na odpowiedź będziecie mieli 2 godziny… każdy może jeszcze zgarnąć nagrodę za trzecie miejsce!

Dzięki ostatniemu pytaniu konkurs może się zakończyć w sposób nieprzewidywalny. Obecni faworyci uzyskali ogromną przewagę ale inni nadal mają okazję na zajęcie nagradzanego miejsca na podium! A, więc w związku ze zbliżającym się zakończeniem konkursu mam dla was kilka wskazówek:

 • ostatnie pytania pojawią się 28.04.2011 w godzinach wieczornych… na pewno po godzinie 18:00 :).
 • na pytania będzie się składać pięć „mini pytań” po 0,5 punkta każde. Czyli będzie można zarobić w sumie 2,5 (dwa i pół) punkta.
 • na pytania będzie można odpowiedzieć wysyłając wiadomość na adres e-mailowy, który podamy razem z nimi.
 • każdy kto wyśle odpowiedź będzie brany pod uwagę przy podliczaniu punktów!
 • Na odpowiedzi czekamy 24h (czyli 29.04.2011 do godziny …zależnie od tego, o której pojawi się pytanie )
 • Na odpowiedzi czekamy 2 godziny (czyli 29.04.2011 do godziny …zależnie od tego, o której pojawi się pytanie )
 • Mam nadzieję, że spodoba wam się taka rywalizacja! :D

  4 Responses

  1. Ostatnie pytanie jest zgodnie z regulaminem konkursu i jego ostatnim punktem „zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu”.

   Co do weryfikacji szybkości udzielonej odpowiedzi – nie będzie miała ona znaczenia. Ważne aby odwiedź została udzielona w ciągu 24h 2 godzin od pojawienia się pytań.

   Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości i zanim dodasz kolejną wypowiedź wczytasz się w napisany wcześniej tekst. Aby nie zaśmiecać tematu będę usuwał komentarze nic nie wnoszące do konkursu. W razie konieczności szczególnie upierdliwi spamerzy będą nagradzani w odpowiedni sposób.

  2. Mi to pasi ale mam pytanie bo 24h na odpowiedz to długo i podejrzewam ze kazdy odpowie prawidłowo a skoro nie będzie się liczyła szybkość odpowiedzi to zapowiada się remis i co wtedy ?Pytam bo jak podzielicie miejsce pierwsze dla dwóch to lepiej na mniej pytanian odpowiedziec i zając drugie

  Zostaw komentarz