Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wielkanoc w Wolnych Farmerach!

wolnifarmerzyOd dnia 18 kwietnia, do 30 kwietnia bieżącego roku logując się do gry Wolni Farmerzy otrzymasz 10 żółtych żonkili! Dodatkowo codziennie będzie odwiedzał Cię jeden specjalny klient – Króliczek Wielkanocny! Będzie on potrzebował jajka marchew do chrupania!

 

Oryginalny wpis z oficjalnego forum Wolni Farmerzy:

Drodzy Farmerzy,

Za oknami wiosna swym delikatnym dotykiem powoli i nieubłaganie budzi naturę do życia, wraz z jej nadejściem nasze farmy nabierają ciepłych i wiosennych barw, których zwiastunem są m.in. Żonkile! Każdy farmer logujący się między 18.04.2011 a 30.04.2011 do gry, otrzyma 10 sztuk Żonkili, ich liczbę możecie oczywiście pomnażać na Waszych polach, Pedro już zaciera ręce ciesząc się na pierwszych farmerów chcących wymienić żonkile na nowe świecidełka. Nie zapomnijcie przy okazji zajrzeć do handlarki recept w El Fiszado, przy odrobinie szczęścia znajdziecie u niej przepis zwiększający plon żonkili.
Wielkanocnej atmosfery nie może oczywiście zabraknąć na ranczo, wielkanocny wieniec i zajączek wypełnią Wasze domostwa iście świątecznym klimatem, a w El Farmado w automacie z prezentami znajdziecie szczególne prezenty – koszyk wielkanocny oraz czekoladowego zajączka.

W czasie trwania wielkanocnego eventu spodziewajcie się również dodatkowego, niezwykłego klienta – Zajączka Wielkanocnego, który codziennie będzie prosił Was o jajka i marchew.

 

Jak oceniacie przygotowane święta wielkanocne przez firmę Upjers?

Zapraszam do komentowania.

Zostaw komentarz