Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Beta – potrzeba graczy!

plemiona_rycerz2_100100Witajcie

Przed kilkoma godzinami na Oficjalnym Forum Plemion Comunnity Manager Bryfft poinformował o pracach nad wersją beta Plemion:

 

 

Drodzy Gracze,

Prace nad ulepszaniem Plemion trwają nieustannie. Mamy nadzieję, że czekacie na ulepszenia i poprawki tak samo jak my.

Jeżeli jesteście zainteresowani odegraniem nieco aktywniejszej roli w procesie rozwoju naszej ukochanej gry, powitamy Was z radością na naszych światach Beta.

Beta jest miejscem, gdzie zmiany i poprawki są wgrywane zanim wejdą na wszystkie wersje językowe. Tam właśnie chcemy uzyskać od Was pomoc w znajdowaniu błędów i uzyskać opinie na temat zmian. Co miesiąc każdy gracz otrzymuje 14 dni Premium (elementy bez Premium też muszą być sprawdzone!), oraz może uzyskać dodatkowe Punkty Premium będąc dobrym poszukiwaczem błędów.

Czego potrzebujesz by być dobrym beta-testerem:
– Wiedza o grze. Czy znasz Plemiona wystarczająco dobrze?
– Motywacja. Mamy świetne forum na Becie; wszyscy są tam by pomóc uczynić grę lepszą. Czy potrafisz odłożyć napinkę na bok i pracować konstruktywnie dla wspólnego dobra?
– Angielski. Cała komunikacja na Becie odbywa się w języku angielskim – to język, który przydaje się także w innych sytuacjach i jest najbardziej oczywistym wyborem. Oczywiście Twój angielski nie musi być perfekcyjny – wystarczy że potrafisz zrozumieć co piszą inni i także samemu wyrazić się w sposób zrozumiały.

Jesteś tym, kogo szukamy? Świat Beta 1 właśnie został zresetowany – czekamy na Ciebie!

W imieniu Beta Team,
Bryfft

Zostaw komentarz