Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Nowości!

domekCześć.

Zaglądając na serwis farmerzy.info znalazłem ciekawą informację na temat wprowadzanych do Farmeramy nowych zmian, a mianowicie kolejnego miejsca ( prawdopodobnie na sad) dostępnego od x levelu. Obrazki w linku.  Oto reprodukcja newsa z w/w serwisu:

Nowa plansza jest stylizowana na amerykański park – pomnik „Mount Rushmore National Memorial”, gdzie w skale zostały wykute podobizny amerykańskich prezydentów: George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt oraz Abraham Lincoln. U nas będą to jak widać, sylwetki naszych zwierzaków: owcy, królika i …. no właśnie, wygląda na świnię ale czy na pewno ?

Jak mamy się dostać do nowej lokacji. Prawdopodobnie z miasta, ale jeszcze na chwilę obecną nie znamy szczegółów. Nie wiemy też czy nowa lokacja przyniesie z sobą nowe uprawy i nowe zagrody zwierząt. W kolejce czekają już zapowiadane wcześniej: zagroda dla pawi, wielbłądy i fabryka hitów łosia.

Z niepotwierdzonych doniesień słychać że nowa plansza ma być stylizowana na amerykański wzór – czyli uprawy i zwierzęta mają być rodem z Ameryki. Co nie co wspomina się bizona, karibu i …. skunksa. Tylko nie mamy pewności czy autorzy tych rewelacji nie pomylili Farmeramy z Zoomumbą, gdyż tam też są obecnie wprowadzane elementy i zwierzęta z Ameryki.

I co najważniejsze – termin. Podobno na przełomie maja a czerwca będziemy mogli już grać na nowym polu. Ile w tym prawdy , okaże się za 2-3 tygodnie, gdyż czym bliżej premiery tym więcej zacznie pojawiać się informacji i szczegółów odnośnie wprowadzanych zmian.

Wszystkie obrazki pod tym linkiem Serwis Prawdziwych Farmerów

Zostaw komentarz