Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wielka aktualizacja 31 maja!

20Tak jak wcześniej informowaliśmy w krótkiej notce: Urodziny Kapi Hospital DE, administracja podała nam szczegółowe informacje na temat aktualizacji, która przeprowadzona zostanie we wtorek 31 maja. Bowiem wtedy wypadają urodziny niemieckiej wersji Kapi Hospital!

Niespodzianki

  1. Pierwszą z niespodzianek jest prezent, który otrzyma każdy gracz, który zaloguje się w dniu urodzin, czyli 31 maja. Prezent dostarczy nam Profesor Kudłatemyśli, póki co, nie wiemy co to za prezent, ale osobiście sądzę, że będzie to jakiś tort czy medal.
  2. Drugą niespodzianką jest fakt, że w okresie od 31 maja do 5 czerwca za całkowite wyleczenie pacjentów i za wykonanie questów, każdy gracz otrzyma aż 60% więcej punktów. To dobra okazja, aby zdobyć brakujące punkty do następnego poziomu.

Szukanie skarbów

  1. Do naszej dyspozycji, do 12 czerwca zostanie oddana opcja szukania skarbów. W ramach tej opcji, będziemy mogli poszukiwać atrakcyjne niespodzianki lub nagrody pocieszenia. Od wtorku w dolnej części szpitala tuż obok siostry Olgi znajdzie się regał z książkami zawierający 15 bardzo starych ksiąg z tajemną wiedzą (cenne stronice z poradnika „Kapi Hospital” – Wielki Medicius). Tajemna wiedza ukryta jest na stronicach, które codziennie umieszczane są losowo w różnych księgach.
  2. Znalezione przedmioty będą mogły być gromadzone tak długo, dopóki nie zostanie aktywowana możliwość ich wymiany na specjalne przedmioty (stronice-puchary), które po kliknięciu na nie każdego dnia przynosiły będą dodatkowe punkty! (Cudowne przedmioty dające dodatkowe punkty pozostają naturalnie aktywne również po zakończeniu akcji urodzinowej.)
  3. Ilość zebranych aktualnie stronic wyświetlona zostanie u góry regału z książkami. Klikając na ikonkę zawierającą tę informację, zostaniemy przeniesieni do okienka, w którym zostaną wyświetlone trzy stronice-puchary dające dodatkowe punkty oraz możliwość wymiany znalezionych stronic na te właśnie przedmioty. Uzyskane w ten sposób stronice-puchary umieszczone zostają w Katarowicach tuż nad ratuszem. Administracja zwraca uwagę, że każda stronica-puchar może zostać uzyskana tylko jeden raz!
  4. Każdy Doktor będzie miał codziennie możliwość przeszukania 15 ksiąg, przy czym 5 pierwszych odkryć nic nie kosztuje. Przez zainwestowanie monet w poszukiwanie stronic możliwe będzie przeglądanie kolejnych ksiąg (koszt: jedna księga = jedna moneta). Niestety nie każda z ksiąg zawiera cenne stronice z prastarą, tajmena wiedzą i w niektórych znajdziemy jedynie nagrody pocieszenia – talon na pięć muszli klozetowych.
  5. Uwaga! Znalezione strony mogą być aktywowane do 12 czerwca. Po tym czasie stają się nieważne.

Choroby

  1. We wtorek administracja nie zaprzestanie na nowościach. W tym dniu, do gry programiści dodadzą aż osiem nowych super chorób! Jeżeli więc osiągnęliście odpowiedni poziom, możecie spodziewać się odwiedzin zakręconych pacjentów cierpiących na choroby takie jak Syndrom Emo czy też Hippiefilia hojnie sypiących z rękawa punktami!

Autobus

  1. Wyjątkowo we wtorek, do Złamkowa będzie jeździł specjalny autobus, którym bez problemu dojedziecie do kawiarenki internetowej czy sklepiku pani Wandzi po niezbędne leki dla pacjentów z nowymi chorobami. Proszę pamiętać, że we wtorki autobus do Złamkowa w ogóle nie jeździ, to tylko jednorazowy przejazd.

Poziomy

  1. Do gry wprowadzonych zostaje 28 nowych poziomów! Tym samym odstępy punktowe pomiędzy kolejnymi poziomami zostają zmniejszone, a bonusy punktowe za każdy kolejny zdobyty poziom zostają zwiększone.

Muszę przyznać, że administracja naprawdę się postarała, programiści przygotowali tyle nowych urozmaiceń. Strzałem w dziesiątkę jest zwiększenie ilości punktów za wyleczonych pacjentów i wykonane questy. Cieszę się też z faktu, że do gry dodadzą kilka nowych chorób i poziomów. Na pewno urozmaici to grę.
A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

1 Response

Zostaw komentarz