Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wiki Grepolis; werfikujemy!

6

 

W sobotę (30. kwietnia) Shannqa poinformowała o rozpoczęciu projektu ,,Akcja: Werfikacja” na Wiki Grepolis. Jeśli nie widzieliście jej wpisu na Forum Grepo, przeczytajcie go tutaj:

 

 

Maj jest w Wiki Grepolis miesiącem szczególnym. Zamiast wybrać się na majówkę i zrelaksować przy grillowanych kiełbaskach i kuflu lemoniady, postanowiliśmy zorganizować naszą pierwszą dużą akcję. Wiki może być edytowana przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników, co mimo wielu plusów, ma też kilka minusów. Jednym z nich jest fakt, że łatwo wprowadzić można niezgodną z prawdą informację, np. podać niewłaściwy koszt budowy jednostek czy złe godziny występowania bonusu nocnego. Jako że może to prowadzić do utrudnionej gry, zdecydowaliśmy, że najwyższy czas na rozpoczęcie projektu „Akcja: Weryfikacja”!WeryfikujemyPrzez najbliższy miesiąc przeglądać będziemy wszystkie artykuły w Wiki Grepolis (których w tym momencie jest 249, nie licząc szablonów czy stron dyskusji!). Wszystkie dane zostaną dokładnie sprawdzone przy pomocy testów przeprowadzanych przez administrację i graczy. Każde sprawdzone hasło oznaczone będzie specjalną gwiazdką  w prawym górnym rogu artykułu.undefinedW ten sposób sprawdzone hasła mogą być odróżnione od niesprawdzonych, oznaczonych gwiazdką undefinedChcesz pomóc? Do dzieła!Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc graczy. Jeśli znajdziesz jakiś błąd w którymkolwiek z artykułów, możesz o tym poinformować na stronie dyskusji naszej akcji (wymaga to jednak rejestracji w wiki). W tym celu wystarczy dopisać tam nazwę strony w nawiasach kwadratowych, krótko streścić na czym polega błąd i podpisać się. Przykładowo:

Cytat:

 

:1. [[Beta]] – niepoprawny styl świata; 2.0 zamiast 1.0. –~~~~

Co da efekt:1. Beta – niepoprawny styl świata; 2.0 zamiast 1.0. –Shannqa 20:02, 30 kwi 2011 (CEST)Drugą możliwością jest po prostu zgłoszenie błędu w tym temacie na forum Grepolis.Bardzo prosimy o nie zamieszczanie w artykułach gwiazdek weryfikujących. Będą one na bieżąco nadawane przez członków teamu, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania.

 

TaKeT

Zostaw komentarz