Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Okazje w Kapi Hospital

20Z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2011, które mają miejsce w Niemczech w dniach 26 czerwiec -17 lipiec 2011 team Kapi Hospital przygotował kilka ciekawych nowości, które z pewnością urozmaicą grę. A oto one:

1.Z tej okazji tak długo, jak niemiecka drużyna będzie brała udział w rozgrywkach MŚ autobus do Złamkowa będzie kursował za darmo!

2.W czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2011 w naszym zakręconym KH każdy Doktor będzie miał możliwość potrenowania swoich zdolności piłkarskich strzelając piłkę do bramki i zbierając w ten sposób punkty MŚ (do 17 lipca!). Po zebraniu wystarczającej ilości punktów będzie można wymienić je na specjalny przedmiot (do 24 lipca!), który poprzez codzienne kliknięcie będzie przynosił dodatkowe punkty. Podobnie jak w przypadku akcji z księgami punktowe przedmioty będzie można znaleźć na mapce Katarowic.

Kolejną niespodzianką przygotowaną dla Was jest specjalny album kolekcjonera MŚ, do którego będzie można wklejać szaliki kibiców. Szaliki będzie można otrzymać w trakcie Mistrzostw Świata dzięki codziennej zdrapce. Po zebraniu kompletu 16 szalików, będą one mogły również zostać wymienione na specjalny przedmiot punktowy.
Album wraz z dodatkowymi informacjami o każdym kraju uczestniczącym w mistrzostwach podziwiać zaś można w biurze doktora.

A wszystko dokładniej opisane tu: KLIK!

Zostaw komentarz