Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Aktualizacja

news1Cześć! Może nie wszyscy zauważyli ale na ezinach dokonała się mała rewolucja. Zmieniliśmy cały układ strony głównej na bardziej czytelny i intuicyjny.
Ale najważniejsze jest to, że od teraz rozszerzyliśmy profil naszego portalu na wszystkie gry przeglądarkowe typu MMO. Na razie nowe działy dopiero się rozwijają ale mam nadzieję, że z czasem znajdą się chętni fani do pisania o swoich ulubionych grach co przyczyni się do rozwoju nowych działów.

Jeśli ktoś by chciał popisać newsy to zapraszam do zakładki dodaj newsa gdzie dla zalogowanych użytkowników przygotowaliśmy specjalny formularz dzięki, któremu można publikować w portalu newsy pod własnym nickiem. Dla aktywnych mamy małą niespodziankę. Każdy opublikowany news, napisany komentarz itp. daje wam punkty doświadczenia, które w przyszłości będzie można na coś wymienić :). Taka tam mała rzecz ale fajna.

Na najbliższy tydzień mamy w planach jeszcze kilka drobnych aktualizacji, które uatrakcyjnią portal :) Soo stej in tacz.

10 Responses

      1. Wiele różnych serwisów blogowych o grach przeglądarkowych raz do roku rozdaje nagrody, za najlepszą grę roku, najlepszą strategię, role playing, społeczność itp itd. Moglibyście połączyć coś i zrobić głosowanie redakcji i dla fanów (po jakiejś tam rejestracji). Sugerowałbym również zrobienie oddzielnej kategorii dla gier robionych przez studio polskie (a dokładniej z siedzibą w Polsce). Wiem, że to nie pora rocznych podsumować, ale już wiekszość portali przyznała własne nagrody, więc można by coś tu podobnego zrobić, owszem na to trzeba czasu i uzgodnienie ze teamami czy chcą startować, ale powinno się udać.

Zostaw komentarz