Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Szybki opis funkcji portalu

eziny-blogZa oknem mamy przyjemny chłodny wietrzyk, wakacje coraz bliżej… jednym słowem jest przyjemniej. W związku z tym, że jest tak fajnie przedstawię szybki i skrótowy opis funkcji portalu eziny :P

 

 

Pasek nawigacyjny znajdujący się w nagłówku strony pełni obecnie wyłącznie funkcje społecznościowe. Za jego pomocą można założyć grupę bądź dołączyć do grupy fanów, czytać fora, pisać newsy i za pomocą przycisku ‚Aktywność’ sprawdzać na bieżąco co się dzieje w całej sieci eziny.

Menu znajdujące się poniżej nagłówka na skrajnej prawej kolumnie, którą niektórzy nazywają – słusznie zresztą – sidebarem przyda się każdemu kto lubi poczytać sobie blogi. Można tu znaleźć:

    - menu zatytułowane ‚eziny.net’ to przede wszystkim odnośnik do naszego redakcyjnego bloga oraz do blogów Fanów, którzy zdecydowali się prowadzić swoje blogi w naszej sieci.
    - menu ‚Nasze blogi’ to spis wszystkich tzw. ‚Naszych Blogów’, które tworzy ekipa ezinów na spółkę z Fanami.
    - ‚Mam newsa!’ to menu dla prawdziwych Fanów. Dzięki niemu można dodawać wpisy do naszych blogów.
    - menu zatytułowane ‚Nasza tablica gier’ można znaleźć na samym dole sidebara. Są tam odnośniki to spisu gier, który prowadzimy na zewnętrznym blogu tablicagier.eziny.net. Spis może się okazać interesujący, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco i z czasem stanie się prawdziwą encyklopedią na temat gier przeglądarkowych :)

Na koniec została stopka – czyli część strony, która znajduje się na samym dole. Jest tam tylko jedno menu, które nazywa się po prostu ‚Pozostałe gry MMO o których napisaliśmy’. Jak sama nazwa wskazuje znajdują się tam linki do pozostałych gier przeglądarkowych i MOO, o których pisaliśmy na portalu ale nie prowadzimy na ich temat blogów.

Jeśli macie pytania n/t funkcjonalności strony to proszę zadawajcie je w tym temacie lub używając zakładki kontakt. Pozdrawiam!

Zostaw komentarz