Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Zmiany na Bahamaramie

farmerama_chat100x100Administracja podała oficjalne ogłoszenie na łamach forum, dot. zmian na Bahamaramie. Poniżej zawarto całe ogłoszenie w niezmienianej formie.

Chcielibyśmy poinformować Was o kilku ważnych zmianach dla Bahamaramy. Wyspa ta stanie się bowiem już wkrótce częścią farmerskiej unii walutowej, a co za tym idzie – wprowadzone zostaną następujące modyfikacje:

  • Żegnajcie palmogrosze:

Ci wszyscy, którzy przystąpią do farmerskiej unii walutowej, będą korzystać z sianogorszy. Dzięki temu nie będzie trzeba przeliczać w przyszłości waluty i o wiele łatwiejsze będzie targowanie na rynkach światowych. Wszystkie palmogorsze, które posiadacie, zostaną oczywiście wymienione na nową walutę.

  • Mile zostają zniesione, a lotnisko zburzone:

Z uwagi na to, że na wyspę Bahamaramy można teraz uzyskać dostęp poprzez Drzewo Mądrości, zamierzamy znieść mile jako dodatkową walutę. Lotne pozdrowienia i specjalny nawóz Zosi będzie można jednak nadal otrzymać poprzez farmerskie koło fortuny, sklep i w ramach nagrody, a wylatane godziny zostaną doliczone do zakupywanych run Bahamaramy.

    Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w FAQ w momencie wprowadzenia wyżej wymienionych zmian.
    Mamy nadzieję, że ta modyfikacja przyczyni się do ożywienia turystyki tej przepięknej wyspy i jednocześnie życzymy Wam dobrej zabawy na Bahamaramie.

    Zostaw komentarz