Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Konkurs Shakes i Fidget

twardzielTym razem organizowaliśmy konkurs związany z grą Shakes i Fidget, w którym można było popisać się kreatywnością i przy okazji wygrać super konto w grze (130 lev !!!).

Konkurs wystartował 6 lipca i trwał do końca miesiąca. Przez cały ten okres przyjmowaliśmy zgłoszenia a wyniki mieliśmy ogłosić 1 sierpnia. Niestety w między czasie część kadry portalu wybrała się na stały urlop i nie było czasu na zakończenie konkursu. Dlatego wyniki ogłaszamy z opóźnieniem. Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Do konkursu zgłoszono w sumie 38 haseł konkursowych z czego, zakwalifikowało się tylko 27 haseł spełniających wymogi konkursu. Głównymi powodami odrzucenia haseł były: nieterminowość zgłoszenia i brak nawiązań do eziny.net w haśle. Błędy ortograficzne i literówki nie wpływały na decyzję przyjęcia hasła do konkursu ale wiadomo, że tekst bez błędów wygląda ładniej :).

Do finału zakwalifikowały się cztery najlepsze slogany reklamowe jednak wygrać mogły tylko trzy, więc zdecydowaliśmy, że zwycięzcami są:

 


I miejsce:

Karolina Błażejczyk

Eziny – strefa wysokiej grywalności.


II miejsce:

Krzysztof Marciniec

Eziny jest znany przez większość lubiany, często odwiedzany no i nieźle rozegrany !!


III miejsce:

Krystian Domachowski

Wszyscy mają usmiechnięte miny kiedy wchodzą na eziny

 

Autorem czwartego hasła, które dostało się do finału ale nie zajęło punktowanego miejsca był również Krystian Domachowski. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Niech moc będzie z wami! :)

 

Nagrodami są:

I miejsce: nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca jest konto w grze, które obecnie posiada 130 level. Klasa postaci to mag. Nie muszę chyba wam mówić ile kosztuje takie konto na „czarnym rynku”? W naszym konkursie można je uzyskać za darmo – wystarczy wygrać. Dodatkowo zwycięzca dostanie 500 punktów do reputacji w naszym portalu.

II miejsce 400 punktów reputacji na ezinach

III miejsce 300 punktów reputacji na ezinach

 

Zasady konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na to czy gra w sfgame czy nie.
  2. Konkurs trwa od 6 lipca 2011 do 31 lipca 2011 włącznie. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 sierpnia 2011.
  3. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze slogany
  4. Można zgłaszać wiele sloganów (np. pięć) – ale pamiętajcie aby były dobre. Jeśli ktoś zgłosi wiele bezsensownych haseł – zostanie zdyskwalifikowany.

21 Responses

Zostaw komentarz