Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Podsumowanie konkursu Plemion

eziny-smile-icon-100-sunDzisiaj znamy już wyniki konkursu Plemion. Pierwsze miejsce zajął mpablo, który z 14 punktami na koncie mocno wyprzedził pozostałych. Zaraz za nim z 9 punktami znalazł się daniel12344.
Ci dwaj pędzili jak burza i udało się im uzyskać punkty w prawie każdym pytaniu! Uwierzcie mi, że załapanie się do pierwszej dziesiątki nie było łatwe, ale wyprzedzenie z odpowiedzą tych dwóch było prawie niemożliwe, często pojedyńcze sekundy decydowały o tym, który z nich zdobędzie więcej punktów.

Trzecie miejsce zajął aspik10 z 7 punktami, który dzięki błyskawicznej odpowiedzi na ostatnie pytanie wbił się na klasyfikowane miejsce.
Czwarte i piąte miejsce ex equo zajmują karolm124 i karaluch, ponieważ obaj uzyskali po 5 punktów. Ostatnie klasyfikowane miejsce zajmuje BartekM z 4 punktami na koncie. Gdyby BartekM wykazał większe zainteresowanie pozostałymi pytaniami zapewne znalazł by się w pierwszej trójce… ale niestety odpowiedział tylko na jedno pytanie i dlatego zajął ostatnie miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Skontaktuje się z wami Taket. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękuję wam, że tak licznie wzięliście w nim udział. To było coś., w sumie otrzymaliśmy 1163 maile! Podsumowanie punktacji znajdziecie tutaj.

3 Responses

Zostaw komentarz