Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Turniej PvP w Tanadu!

orkJuż od poniedziałku 25 lipca przez cały tydzień w grze Tanadu odbędzie Turniej PvP. Każdy z graczy będzie mógł się sprawdzić w trzech konkurencjach:

  • Gladiatorzy, w której celem jest zdobycie jak największej ilości sławy na arenie,
  • Waleczni, która polega na uzyskaniu największej ilości chwały z walk w kopalni, oraz
  • Rozbójnicy, najbardziej niebezpieczna, w której chodzi o zrabowanie największej ilości złota.

Nie byłoby oczywiście turnieju bez nagród. Główna nagroda to wieczna chwała i sława po wsze czasy, liczne serca niewiast i młodych kawalerów oraz pieśni pochwalne na cześć zwycięzcy! Oprócz tego organizatorzy przewidzieli nagrody dodatkowe dla wygranych poszczególnych kategorii. Można zdobyć pokaźny zapas surowców w grze, jak i wyróżnienie dla zwycięzcy całego turnieju w postaci dwutygodniowego Konta Premium! Umożliwia ono między innymi szybszą podróż czy zdobywanie doświadczenia, a także unikalną możliwość atakowania tylko jednym kliknięciem, co jest rzadkością w innych grach. Przewidziano również nagrodę specjalną dla nowych graczy, więc jeśli nie macie konta w grze, nic prostszego jak je założyć.

Grę możecie znaleźć między innymi w Gadu-Gadu, na Pykam, Facebooku i Gamedesire.

Szczegóły znajdziecie na forum gry http://pl.forum.tanadu.com/. Zatem powodzenia i pokruszenia kopii w walce o zwycięstwo i panowanie nad Zaginionym Kontynentem!

Zostaw komentarz