Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Zapowiedź gry Brain Highschool od Upjers!

news1Jako, że nasz portal najbardziej skupia się na grach, które zostały stworzone przez znaną i cenioną  firmę Upjers, która stworzyła między innymi gry takie jak Wolni farmerzy, Zieloneimperium oraz Kapi hospital. Ale pora przejść do rzeczy. Firma ta udostępniła kolejną grę mianowicie Brain Highschool. Gra ta jest jak na razie w zamkniętej fazie beta. By w nią zagrać potrzebne będzie wam porozumiewanie się bardzo dobrze językiem niemieckim oraz musicie otrzymać klucz aktywacyjny.

Jak zdobyć klucz?

Należy przejść na tą stronę i się zarejestrować, a tutaj znajduje się link do gry.

Na czym polega ta gra?

Gra polega na tym, że nareszcie to my możemy wcielić się w rolę nauczyciela!  Tak dobrze przeczytaliście w tej grze chodzi o to, że jesteśmy nauczycielem w pewnej szkole. Teraz to my będziemy mogli zadecydować jak będzie wyglądała lekcja itp.

Naszym zadaniem jest to by nasi uczniowie pisali jak najlepsze kartkówki oraz sprawdziany, a nasz rozwój jako nauczyciel będzie odgrywał zasadniczą rolę w rozwoju naszych uczniów. Dodatkowo będzie można kupować odpowiednie meble, plansze i inne wyposażenie szkolne tak by stworzyć optymalne warunki w nauce.

Kilka screenów z gry:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejmy tylko nadzieję, że ta gra nie będzie nam przynosić negatywnych wspomnień ze szkołą.

Źródło: Upjers Polska

3 Responses

Zostaw komentarz