Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Osiągnięcia w Zielonym Imperium!

krasnal_davinchiOsiągnięcia w Zielonym Imperium są już dostępne!  Osiągnięcia te  można zaprezentować całemu światu za pomocą strony pokazowej!Jak przejść do naszych osiągnięć?

Do Waszych osiągnięć możecie przejść za pomocą symbolu domku  po lewej stronie Zielonej Doliny.

upnews_1328008046.JPG

Wskazówki

Większość osiągnięć uzyskanych w przeszłości może zostać zaliczona również wstecz.
Niektóre z nich muszą jednakże zostać uzyskane ponownie niezależnie od faktu osiągnięcia ich w przeszłości. Należą do nich:

:arrow: Aktywacja ogrodu pokazowego.
:arrow: Kącik wypoczynkowy konieczny dla uzyskania tytułu Leniuszka kanapowego musi znajdować się na półce lub zostać zakupiony ponownie.
:arrow: W celu uzyskania tytułu Dobroczyńcy należy wysłać prezent do gracza, który aktualnie gra w Zielone Imperium. Jeżeli miało to miejsce w przeszłości, to gracz nie może mieć skasowanego konta.
:arrow: By uzyskać tytuł Ucznia sabotażysty konieczne jest ponowne skorzystanie z usług Al Grabione.
:arrow: W celu uzyskania tytułu Miłośnika kolców każdy z czterech gatunków kaktusów musi zostać wyhodowany ponownie. Osiągniecie Tester kaktusów otrzymuje się również dopiero po wyhodowaniu jednego rodzaju kaktusa.
:arrow: W celu uzyskania osiągnięcia krasnobadaczy należy wykonać minimum jedno badanie do 20 poziomu badawczego lub wyżej.
:arrow: W celu uzyskania tytułu magazyniera konieczne jest zakupienie regału, co możliwe jet tylko przy aktywnym koncie premium. Regały otrzymane za wykonanie questów nie wpływają na otrzymanie tytułu.

Źródło: Forum Zielone Imperium

Zostaw komentarz