Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wielkanocne prezenty w Wolnych Farmerach

budynek5_100100Dziś rozpoczęła się zorganizowana przez Pedrodla wszystkich kolekcjonerów prezentów akcja – żółty żonkil. Oczywiście nie zabraknie również świątecznych ozdób do ranczo!Od dziś aż do 10. kwietnia po zalogowaniu do gry otrzymacie jednorazowo w prezencie 10 żonkili, które możecie na swoich polach sadzić i pomnażać. Pedro do 24.04  wymieni Wasze plony na złote i diamentowe ozdoby na ranczo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście nie zabraknie również nowych prezentów. W okresie świątecznym możecie aż do 24. kwietnia wymieniać się z przyjaciółmi wielkanocnymi koszykami i zającami z prezentomatu, a na farmerów pragnących świątecznie przyozdobić swoje ranczo czekają w asystencie w urządzeniu ranczo wielkanocne ozdoby. Nie zabraknie również ozdób do Waszego pola pokazowego, które znajdziecie w sklepie z artykułami budowlanymi.

W tym okresie Wasze farmy odwiedzał będzie szczególny klient – wielkanocny zajączek!

To jednak nie wszystko, zaznaczcie w swoim farmerskim kalendarzu 02 kwiecień, tego bowiem dnia startuje gwóźdź programu jakim będzie szukanie kolorowych jaj – nie przegapcie tego dnia!

Źródło: Upjers Polska

 

 

 

Zostaw komentarz