Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

40 milionów graczy Upjers!

To dosyć zaskakujące, że firma Upjers dorobiła się już aż 40 milionów graczy. Myślę, że należą się gratulacje dla Upjers za wspaniałe gry oraz za przekroczenie bariery tylu graczy. Nie zapominajmy, że większość graczy z tej liczby już nie grają, a inny zaś zapewne zakładali tak zwane „multikonta”, by pomóc sobie w grze. Pomimo wszystko winik jest imponujący, a oto lista bonusów, które dnia dzisiejszego zostały wprowadzone do gier:

My Free Zoo – Pomagaj przyjaciołom od 23 kwietnia do 1 maja i otrzymaj za to każdego dnia potrójną ilość punktów!

Upologus – Magiczna kraina obsypała się kwiatem! Każda opieka nad kwiatkami od 23 kwietnia do 1 maja przyspiesza ich wzrost o 20%!

Wolni Farmerzy – Radosne pobrzękiwanie farmotalarów w kasie! Od 23 do 25 kwietnia otrzymasz od wszystkich klientów maksymalną cenę za swoje produkty!

Zielone Imperium – Krasnotalary równie radośnie pobrzękują w kasach Krasnoogrodników! Od 23 do 25 kwietnia otrzymasz od wszystkich klientów wysoką cenę za swoje produkty!

Kapi Hospital – Nadciągają rzesze pacjentów! 40 milionów dodatkowych pacjentów odwiedzi przez tydzień począwszy od 23 kwietnia katarowickie szpitale! Do 10 dodatkowych pacjentów dziennie!

Free Aqua Zoo – Zaczaruj własne łowiska! Przez tydzień począwszy od 23 kwietnia tarłowski czarodziej podwaja szansę na udany połów!

W tym samym czasie odbywają się ponadto następujące akcje:

Wolni Farmerzy – Celebruj razem z nami od 24 kwietnia do 1 mają Święto drzew i otrzymaj od klientów w El Drzewado podwójną ilość gotówki i punktów!

Zielone Imperium – Przekupień Stefcio obniża w dniach od 24 kwietnia do 5 maja ceny na swoje usługi z 3 do 1 monety!

 

Źródło: Upjers Polska

 

Zostaw komentarz