Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Części kart i booster

gorilaRaz dziennie przy logowaniu w grze pojawia się okno z boosterem. Za jego pomocą możesz otrzymać za darmo rzadkie karty lub ich części. Każdego dnia możesz skorzystać z gratisowego brązowego pakietu booster i otrzymać 4 karty. Odkrycie pozostałych kart lub kart ze srebrnego i złotego zestawu kosztuje diamenty. Kliknij na talię kart znajdującą się po lewej stronie ekranu. W przypadku gdy chcesz odebrać gratisowe karty, kliknij na brązowy zestaw i odkryj 4 z 8 kart. Odkrycie kolejnej karty kosztuje diamenty. Po prawej stronie wyświetli się lista z kartami lub częściami kart danego zestawu.

Gra musi na siebie zarobić, więc gracze, których nie satysfakcjonuje otrzymany zestaw mogą za opłatą diamentów otworzyć kolejne karty. Darmowe karty to brązowe. Srebrne i złote zawierają bardzo rzadkie karty, a ich odkrycie kosztuje diamenty.

Z kolei karty, to nazwy wszystkich obiektów i zwierzaków w My Free Zoo. Poprzez ich zbieranie możesz otrzymać przedmiot lub zwierzę bez potrzeby zakupu w sklepie. Poza tym możesz zdobyć karty, które zwykle dostępne są wyłącznie za diamenty.

Części kart możesz zdobywać poprzez:

  • odwiedzanie ZOO znajomych i pomagając im: za gwiazdki przyjaźni otrzymasz części kart;
  • odkrywając codzienny booster;
  • wymieniając się częściami kart z przyjaciółmi;
  • kupując brakujące części kart.

Zostaw komentarz