Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności
Droga do Mistrzostw I

Galo 2012 w Wesołej Osadzie

W minionym tygodniu twórcy Wesołej Osady zaskoczyli wszystkich informacją o wprowadzeniu do gry eventu „Galo 2012″, nawiązującego, jak sama nazwa wskazuje, to zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które już niebawem będą miały miejsce w Polsce i na Ukrainie. Do tej pory zostały dodane dwie części tej akcji, na które składa się między innymi 6 specjalnie przygotowanych zadań. Zdradzę Wam tajemnicę, że nagrodą za ich wykonanie są Magiczne Różdżki, które mogą przyśpieszyć Waszą grę, a normalnie za nie trzeba zapłacić Runami :)

Droga do Mistrzostw I

Droga do Mistrzostw I

Ponadto mamy wyjątkowych 5 dekoracji, którymi możemy pokolorować nasze osady z okazji Mistrzostw, ponadto także budynek Stadion, po zbudowaniu którego odblokowana zostanie specjalna uprawa Piłkarska Roślina. Co jak co, ale twórcy nadal trzymają bardzo dobry poziom animacji budynków, spójrzcie na krótki filmik poniżej:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=yCRTZRit0uQ?rel=0&w=480&h=360]
To wszystko czeka na Was w Wesołej Osadzie. Jeśli jeszcze nie graliście w tę grę, znajdziecie ją w portalu NK.pl (dawna Nasza-Klasa), albo prościej możecie kliknąć tutaj: http://nk.pl/aplikacje/WesolaOsada.

Zostaw komentarz