Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Zapowiedź The West 2.0!

kowboy5Na forum od jakiegoś czasu była informacja o tym iż programiści pracują nad nowym wyglądem mapy w The West. Teraz jest to już potwierdzone! W The West pojawi się zupełnie nowy wygląd mapy w 3D. Programiści stworzyli edytor mapy dzięki któremu mogą tworzyć bezpośrednio w przeglądarce elementy graficzne na mapie, rzeki, drzewa, góry, kamienie, miasta, kaktusy, itp. Po złożeniu na różnych podłożach, wszystkie te elementy tworzą kompletnie nowy świat. Ich celem jest stworzenie żywego otoczenia a nie tylko statycznej grafiki.

Onufry na forum The West napisał jeszcze, krótką informację na temat innych aktualizacji w TW 2.0 :

„To nie wszystko. Poza mapą, interfejs otrzyma nowy, współczesny wygląd. Wszystkie dotychczas zmienione okna będą do siebie pasować wyglądem. Zniknie również ramka co pozwoli graczom cieszyć się grą w wersji pełnoekranowej. Obecnie wszystkie prace są zbyt zbite na mapie. To również postanowiliśmy zmienić i dopasować do nowego wyglądu mapy.

Poza tym planujemy inne dodatkowe ulepszenia, które zadowolą zarówno nowych jak i starych graczy. Póki co nie będziemy zdradzać szczegółów. W nadchodzących tygodniach przedstawimy Wam kilka przykładów nowej koncepcji wyglądu mapy, tak abyście byli na bieżąco jeżeli chodzi o prowadzone prace. Pracujemy w bardzo dużym zespole ludzi, który za cel postawił sobie dostarczenie Wam nowych wrażeń estetycznych.”

Oto kilka zdjęć przedstawiających nową mapę:

http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_desert.jpg

http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/wetmap03_greenlands.jpg

http://devblog.the-west.net/wp-content/uploads/2012/02/west_editor.png

 

 

Źródło: Forum The West

Zostaw komentarz