Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Konkurs – krzyżówka z My Free Zoo

stadoNa forum gry jeden z moderatorów ogłosił konkurs – jest to obrazkowa jolka. Należy ją uzupełnić nazwami zwierząt znajdującymi się na obrazkach, lecz miejsce ich wpisania należy odnaleźć samemu. Konkurs trwa od dzisiaj do piątku 19 października do 23:59.

Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa od dzisiaj (8 października) do piątku 19 października; godz. 23:59
2. Rozwiązanie konkursu nastąpi prawdopodobnie w poniedziałek 22 października
3. Konkurs jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników forum, czyli takich, którzy nie założyli konta specjalnie po to, aby wziąć udział w konkursie i są z nami dłużej niż 1 tydzień oraz napisali więcej niż 1 post (nie spam)
4. Można brać udział tylko raz
5. Sprawdzane będą tylko prace, które zawierają odpowiedzi na wszystkie hasła pomocnicze (wpisywane wyrazy). Rozwiązania należy wysyłać tylko i wyłącznie do specjalnego konta moderatorów: konkursMFZ, z dopiskiem w tytule, którego konkursu dotyczy dana wiadomość, np. obrazkowa jolka
Każde zgłoszenie powinno też zawierać od razu takie dane jak: nazwa zoo/nr id gracza oraz numer serwera w grze My Free Zoo, abyśmy wiedzieli gdzie przesłać nagrody (zgłoszenia bez tych danych nie będą brały udziału w losowaniu)
6. Jako rozwiązanie można wysłać wypisane wszystkie hasła pomocnicze albo można wysłać screena z krzyżówką
7. Ilość wygrywających oraz nagrody na razie pozostają słodką tajemnicą
8. Osoby podające sobie odpowiedzi albo sugerujące odpowiedzi, będą zdyskwalifikowane, liczy się tylko własna praca
9. Do czasu zakończenia zabawy wątek zostanie zamknięty. Otwarcie nastąpi 20 października, wtedy czekamy na Wasze sugestie i komentarze

Zostaw komentarz